SEZNAMKA : FireShow.cz
hledáte někoho z okolí na společné točení, chvilky nebo jen zakalit... pište sem, nikam jinam! ;)
Čel. Ej. - POI
Autor: Nitro (IP zalogováno)
Datum: 4 May, 2005 20:31

Netočí někdo z Čelákovic? Nebo z jejich okolí?

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil blazenka (15.06.2005 00:42)

Re: Někdo z okolí Čel. Ej.
Autor: Joee (IP zalogováno)
Datum: 28 May, 2005 20:41

Pokud je Praha okolí Čelákovic smiling smiley

Ohni zdar!

Autor: PPoe (IP zalogováno)
Datum: 31 May, 2005 18:18

Cau mam v celakovicich babicku a obcas tam zajedu. Snad bych se tam mel ukazat vo prazkach. Vo co go? (V toceni moc pokrocilej nejsem ale makam na tom)

Autor: J@kob (IP zalogováno)
Datum: 1 June, 2005 13:41

jj to právě bych tady chtěl dát dohromady nějakou skupinu... Takže nevim... ale určitě si rád zatočim s někym... problém je že já mám prázdniny už teď asi 4,5měsíce ale skoro tu nebudu... o těch vašich...

Autor: PPoe (IP zalogováno)
Datum: 2 June, 2005 21:22

Ja napisu az tam pojedu. Treba to vide? na skupinu bych cas nemel ale muzem zatocit

FIRESHOW
Autor: Emi (IP zalogováno)
Datum: 30 July, 2005 13:49

ZDRAVIM lidičky dnes což je 30.7.2005 se koná v JINCÍCH na zdejším koupališti FIRESHOW. Budou tam 4 lidi s řetězama máme nacvičenou choreografii takže to bude mazec pak nám příjde Saty zaplivat ohněm a pak se bude dlouho opíjet.
Pokud máte volnou chvilku začínáme kolem 21.30 vstupné dobrovolné. (Jince se nacházejí mezi městy Hořovice a Příbram nedá se to přejet, na koupaliště odbočte na náměstí a jeďte furt za nosem nebo se zeptejte)

Vši ste vítání
Jinecká skupina KNK

Re: Čel. Ej. - POI
Autor: kunava (IP zalogováno)
Datum: 20 September, 2007 09:36

v čelákovicích mám chatu a jezdim tam často ,točim asi půl roku moc mi to ještě nejde ale bÿlo bz dobrý kdybzch měla skym..neni někdo kdo by ¨si chtěl zatočit s někym...:-)

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.
Online uživatelů (Administrátor)
Hostů: 12