SEZNAMKA : FireShow.cz
hledáte někoho z okolí na společné točení, chvilky nebo jen zakalit... pište sem, nikam jinam! ;)
Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2
Niekto zo SLOVENSKA okres Banská Bystrica by mohol byť...smiling smiley - POI
Autor: chiomina (IP zalogováno)
Datum: 6 May, 2005 21:40

ste ut niekto z okresu B.B? ak hej tak som velmi rada.pls posielajte mi nieco.kujeeeem....smiling smiley

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil blazenka (15.06.2005 00:43)

Re: Niekto zo SLOVENSKA okres Banská Bystrica by mohol byť...smiling smiley
Autor: lucha (IP zalogováno)
Datum: 11 May, 2005 10:53

ahoj tak ja som z BB konkretne z foncordy tak sa len tak ozyvam lebo nemam co tocis z retiazkami alebo mas ine zonglerske aktivity mozes sa mi ozvat na mail ak nebudes mat co len tak daco popisat maj sa cav

Datum: 11 May, 2005 14:09

no tak ale aky mas mail?tak by sme sa mohli stretnut.a dober to vies?lebo ja so s tym teraz zacala.By si ma mohol nieco naucit.ak to vies dobre...:] ja tocim s poi,ale este nie fire...odp.pa

Autor: Joee (IP zalogováno)
Datum: 25 May, 2005 10:31

Ja sem sice z PRahy, ale jednou za cas jezdim do Velkeho Krtisa k babicce. Ovladam trosku retezy, tyc, flower sticky a plivani.
Tak nekdy bychom neco mohli dat.
Ozvete se a ohni zdar.

Datum: 25 May, 2005 12:46

no dobre tak potom mi napis ked budes mat cestu na Slovensko a stretneme sa ak suhlasis ok?

Datum: 25 May, 2005 16:52

Prave tu sem, v patek vecer odjizdim. Dalsi cestu sem budu vit koncem prazdnin, tak jak?

Datum: 27 July, 2005 12:11

no tak ja som ´teraz v nemecku ale koncom prazdnin budem doma tak ja neviem.napis mi nejaky kontakt alebo co.a moj je +421 0903 740 161 ja sa ucim inak poi a trochu viem zonglovanie...nezabudni mi napisat.bud sem alebo na mobil....diky diky.caw aloha

Re: Niekto zo SLOVENSKA okres Banská Bystrica by mohol byť...smiling smiley - POI
Autor: lost-inside (IP zalogováno)
Datum: 31 July, 2005 22:06

Zdravim BB, ja som z Košíc, par ľudi u nas točilo, ale teraz mam pocit, že to nerobi nikto - aspoň nie na ulici alebo nejakych akciach, ja sa učim točiť s poi par mesiacov- s ohňom som točila zatial len 4x aj to len tak, skušala som čo to dasmiling smiley a fakt som sa do toho zamilovala, takže ak sa chce niekto pripojiť, vrele to privitam...učim sa celkom sama, len z videi na nete alebo na čo pridem sama, keď je viac hlav, je viac napadov, ľudia sa vzajomne posuvaju ďalej... tak sa mi ozvite na mail, pa

Re: Niekto zo SLOVENSKA okres Banská Bystrica by mohol byť...smiling smiley - POI
Datum: 8 August, 2005 20:24

Zdravicko, tak na Slovensku se budu vyskytovat mezi 24 a 28. augustem. Myslite, ze bychom si mohli nekde spolecne zatocit? Vecerni fireshow bych se nebranil, jen nevim, co rodice. Dejte mi urco vedet bud sem, nebo na 608 218 782 (do 12.8) potom na 605 27 05 37 (to az do 28) a pak nastalo na tom 608 ...
Piste! uz se tesim...

Ohni zdar!

Datum: 13 August, 2005 21:06

KDE SA TU VYSKYTUJE MAIL:NEVIEM HO NAJST-schaise katze

Datum: 14 August, 2005 20:28

to chiomina> skus kliknuť na to červene meno a on sa ti objavy v okne outlook expresswinking smiley ak ho dotyčny/a zanechal, moj tak najdeš...
all: 26. - 28. 8. sa chysta bubnovačka vychod/zapad - na strednom Slovensku, samozrejme sa bude aj točiť - viac onfo na moj mail alebo www.bubnovacka.szm.sk!

Datum: 22 August, 2005 22:20

Joee, tak čo dojdeš na bubnovačku?

Datum: 23 August, 2005 14:55

Rad bych, jenze mi to asi nevyjde z financnich a casovejch duvodu.. sad smiley

Ohni zdar!

Datum: 23 August, 2005 19:40

no ja nemam bubon ale planovala som si ho kupit mozem prist aj ked ho nemam...smiling smiley a este ze ak tam pojdem tak to urcite nenajdem ako sa poznam,

Datum: 24 August, 2005 16:35

možeš prisť jasne, od stanice Kraľovany bude cesta vyznačena, ideme tam s par ľuďmi už zajtra - pozreť jak to vyzera na mieste činu, označiť cestu, nanosiť drevo a tak, prinajhoršom mi potom zavolaj som ti poslala čislo. dosvidania

Datum: 31 August, 2005 16:09

ako bolo?ja som to nakoniec nejako nevykrila lae dufam ze este taka akci aniekedy bude a ja SA JEJ ZUCASTNIM!!! smiling smiley ohniku zdar

Datum: 31 August, 2005 16:37

bolo uplne super, akurat že sme tam boli ken dve holky čo točili....a sa mi podarilo zapaliť krik:/ neboj bude aj nabuduce na tom istom mieste...a ved sa robia bubnovačky pri Pezinku a Modre, alebo Cesta z mesta....ty to maš bližšie než ja...

Datum: 10 September, 2005 09:13

tak super...este ze si ty nezhorela...smiling smiley dobre nabuduce dufam ze to stihnem ale mi musis dat skoro vediet.,..a ja netusm ani kde su kralovany.,...inak bola ZPredna v bystrici a tiez tu tocilla a bolo to celkom fajne...sa mi to pycilo...a inak to kolko tam na tej bubnoovacke bolo ludi priblizne? a kde sa spalo?a bolo tam este nieco fire okrem vas dvoch...smiling smiley...

Datum: 11 September, 2005 14:27

Druhu noc bolo asi zo 40 ľudi... spalo sa okolo ohňa pod stromom alebo kto mal tak v stane a niektori aj v tych spominanych dreveniciach, dohodli sme tam s paňou čo tam predava suveníry že tam nabuduce možme normal prespať v tych dreveniciach, takže to nebude až take squatovaniesmiling smiley, už su odtial nejake fotky na nete - pozri si odkazy na fore www.bubnovacka.szm.sk.

Autor: Lost-inside (IP zalogováno)
Datum: 13 October, 2005 16:56

sevas tak čo tešiš že ti pride workshop až do domu? keby som mohla tak bezvahania ta upaľujem ale nemožem, takže na to radšej ani nemyslim...ale kamoška možno pojde tak sa naňu mysľou napojim a budem tam i jasmiling smiley

Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.
Online uživatelů (Administrátor)
Hostů: 50