SEZNAMKA : FireShow.cz
hledáte někoho z okolí na společné točení, chvilky nebo jen zakalit... pište sem, nikam jinam! ;)
Jdi na stránku:  Předchozí12345Následující
Aktuální stránka:2 z 5
Re: Někdo z Práglusmiling smiley
Autor: Joee (IP zalogováno)
Datum: 28 May, 2005 17:43

Co se tyce zauceni, tak sem kazdou stredu na Streleckym ostrove v case od 17:00 az do 19:00. Bejva tam se mnou kamarad, kterej taky toci, ale opravdu umi jen zaklady. Nechci se chlubit, ale sem lepsi smiling smiley)) Takze Vas tam rad uvidim.

Ohni zdar!

Autor: d3JF (IP zalogováno)
Datum: 29 May, 2005 23:47

ano, nejblize 10.6.-12.6.2005 - Tekway camp - [camp.tekway.cz] ..... bohuzel mame do konce mesice vypadek stranek, pak ae prejdem na jinej hosting a uz budem snad nonstop on-top smiling smiley

Datum: 30 May, 2005 16:07

Kazdou stredu bejvam od peti do sedmi na Streleckym ostrove a sermuju & zongluju tam. Takze pokud byste nekdo mel cas, prijdte se podivat a muzem zatocit.

Ohni zdar!

Autor: Menny (IP zalogováno)
Datum: 6 June, 2005 00:28

Joee - Možná sbalím kamarádku s kterou začínáme a ukážem se, ale není to jistý. Dělám zkoušku z matiky 2.

Datum: 6 June, 2005 17:43

Cim vic holek, tim lip.. smiling smiley Muzes mi, prosim, do zotra vecera rict, jestli tam budete, pac mi jedem nekam na exkurzi a nejsem si jist, jestli to stiham. Pripadne se dohodnem treba na sestou.

Ohni zdar!

Datum: 6 June, 2005 22:06

A nebo doražte na jišní město, louku tu mme velkou dostatečně za kolejí. grinning smiley
A lidi si už na nás asi celkem zvykli.
Zítra dám vědět, ale jde spíš o to, kdy mi opraví písemnou z matiky. Posledně jsem čekala do pěti do večera. :-/

Datum: 7 June, 2005 18:21

Tak pozor zmena: zitra na Strelaku od peti do sedmi budu urcite!!! Snad, i kdyz bude prset, da se tam vlezt pod most smiling smiley Takze Vas tam ucekavame smiling smiley)

Ohni zdar!

Datum: 7 June, 2005 22:50

Tam pokusím se dorazit co nejdřív, kamarádku beru s sebou. *1*

Jak říká ona, proč by něco zařizovala, když má mě. grinning smiley

Autor: luciernaga (IP zalogováno)
Datum: 11 June, 2005 12:42

joee:někdy se ozvi,šla bych si zatočit,vyměnit nějaký zkušenosti... :Nebo kdokoli jinej:

Re: Někdo z Práglusmiling smiley - POI
Datum: 21 June, 2005 19:57

Doufam, ze se nekdo zitra chystate prijit od peti na Strelak. Tesim se na vsechny!

Ohni zdar!

Autor: ABX (IP zalogováno)
Datum: 26 October, 2005 22:32

Zdárek, je tady někdo kdo je v tudle dobu "akční" a je schopnej jít třeba zejtra nebo tak nějak páč má bejt hezky na Podniňák? ráda točim s fagulí ale bohužel toho neumim moc, potřebovala bych nějakýho učitele/ku kdo mě naučí víc.. je někdo reálnej?
[img]http://[/img][url=http://]null[/url]

Datum: 26 October, 2005 22:43

jo jinak když by se sem někdo reálnej juknul tak dejte echo buď na 1.ABX@seznam.cz cože je nejlepší a nebo na ji.na@seznam.cz ... ale budu to sledovat i tady yawning smiley)

Datum: 7 November, 2005 17:21

Cest ve spolek, planuju na 17.11.(tot statni svatek, takze se do skol neleze) na streleckym ostrove od 11-ti hodin nejaky zatocenicko... berete s sebou co chcete a koho chcete, (bubinci apod. veci sou jedine vitany) jen slet par lidi, takze mi pisnete bud sem neb na ICQ : 16 92 70 767 kdo by prisel..smiling smiley
Dikes

Ohni zdar!

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Joee (07.11.2005 20:30)

Datum: 8 November, 2005 13:33

joee: jestli bude hezky, a budu reálná, tak bych se určo stavila smiling smiley a možná bych vzala kámíka s bubnem smiling smiley uvidíme.

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ABX (08.11.2005 13:34)

Datum: 8 November, 2005 17:55

Super, jen by me zajimalo, jak vypadas nerealna..smiling smiley) bubinky by tam mohli bejt dva (ja jeden a jedna holcina pres kamaraada druhej) Tak doufam, ze se tam shledame.

Ohni zdar!

Datum: 9 November, 2005 08:36

To se rači ani neptej jak vypadám "nereálná" grinning smiley já to zkusim nějak wošéfovat a včas sem dám echo smiling smiley

Autor: pertacka (IP zalogováno)
Datum: 13 December, 2005 12:29

placou moje ocka-lidi me tady nekdo zapomel ...ja tu svini najdu a to bude husty-slibuju......

Někdo z Práglusmiling smiley - POI
Autor: Ivezska (IP zalogováno)
Datum: 27 February, 2006 21:32

ahojte lidičky, našel by se někdo z Práglu na točení?? bydlim na Václaváku a to je takový dost blbý místo na řetězy, ale urážet samotná žárovky od lustru mě taky nebaví.. smiling smiley

Autor: Zuzana (IP zalogováno)
Datum: 1 March, 2006 10:47

Ahoj,
no já bych se našla yawning smiley). Pokud by ti nevadilo, že jsem začátečník (čti - nic neumím ;o) ).

Datum: 1 March, 2006 16:46

Hned si udelam reklamu: tuhlestredu od ctyr na Streleckym ostrove, doufam ze muzete prijit. Chodi nas tam par tocek, co neco malo umime, tak se ukazte, vymenime zkusnosti, zazitky atdsmiling smiley)

Ohni zdar!

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Joee (13.03.2006 21:01)

Jdi na stránku:  Předchozí12345Následující
Aktuální stránka:2 z 5

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.
Online uživatelů (Administrátor)
Hostů: 43