SEZNAMKA : FireShow.cz
hledáte někoho z okolí na společné točení, chvilky nebo jen zakalit... pište sem, nikam jinam! ;)
Jdi na stránku:  Předchozí12345Následující
Aktuální stránka:3 z 5
Re: Někdo z Práglusmiling smiley - POI
Autor: Kairis (IP zalogováno)
Datum: 18 March, 2006 11:47

ahoj lidi....nejsem z Prahy ale jezdim do ni do skoly a tak,takze sem tam skoro porad...neni tu nekdo kdo by mi ukazal nejaky novy trycky??tak se ucim s faguli a moc toho s ni taky neumim.....je mi jedno jestli kluk nebo holkasmiling smiley...hlavne aby nebyla nuda ne???:d....predem dik a pisnete na Mailik.......

Ohni zdar

Re: a co Liberec?
Autor: jakral1. (IP zalogováno)
Datum: 23 August, 2006 18:05

ja sem taky z liberce a nemam si s kym zatocit....... tak gdyby se nekomu z tohodle mesta nechtelo netocit samotnymu tak se mi muze ozvat na ICQ 265-750-270

Re: Někdo z Práglusmiling smiley
Autor: lucas (IP zalogováno)
Datum: 26 August, 2006 23:06

čus sem docela začátečník neni tu někdo kdo mi mě moh něco přiučit??Docela mě to baví ale nevym co mam zkoušet za triky,,,.

Datum: 26 August, 2006 23:10

čus jak se vede rad bych se něco přiučil..mužem dát někdy spicha??..lukasnechyba@seznam.cz ohni zdar

Datum: 26 August, 2006 23:14

nazdarek je tu někdo kdo by mi mohl ukázat pár tríčku..sejít se pokalit,zatočit a tak..zatim

Autor: Baboo (IP zalogováno)
Datum: 10 September, 2006 19:58

Čaues!!!
Sem pražskej začátečník a rozhodně se toho přes omláceniny nehodlám ani náhodou vzdát!!! Zatim mám v rukou domácí tenisáčky čtvrtej den ale zvládla sem se naučit motýlka a osmu...
Prosim pomozte mi někdo s ňákejma tríčkama ať mi to de líp!!! Rozhodně z toho budu mít větší radost než mám teď a nakopne mě to víc než teď (esi to vůbec eště de:-))
Předem díky a kdyžtak pište na mail: BabooB@seznam.cz
Díky a poiím a všemu okolo zdáááááárrrrrrr!!!!!!!!!!!

Autor: Hella (IP zalogováno)
Datum: 9 January, 2007 10:30

čusec lidi hledáme z kámoškou někoho na točení s poi (nejlépe z modřan a okolí) potřebujem neučit noví tríčky jesi by byl někdo ochotnej se snáma setkat písněte na hella@email.cz

Autor: targit (IP zalogováno)
Datum: 9 April, 2007 15:14

Toš dojdu jednoho dne do hokny a šéf mi povídá : "Hele pudeš makat do Práglu ( přesněji Březany )." No co mě zbylo jinýho než mu na to kývnout. Nic proti Praze a pražákům ale zkrátka se mi tam strašně nechce. Já jsem jenom jihomoravský máslo co má radši pole,les a louku. Ale když už tam jedu tak jsem si jako řek že bych to tam pořádně roztočil. Alespoň s těma pojkama,když už s ničím jiným. Ne že bych to uměl,spíš naopak. Takže pokud by se našla ochotná dušička co by byla ochotná mě někde vyzvednout,nebo podrobně popsat cestu a má ráda slivovičku tak to by bylo uplně supr. Toš kdyby něco tak se ozvěte na obyvankyjovan@seznam.cz. A nebo na 605241106. Nejbližší sobota se mi rýsuje volná a je mi jedno kde bych na sobotní večer skončím. Hlavně aby mi nepršelo na hlavu. Tak zatím díky a v sobotu s někým nazdar. Martin z Kyjova.

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil targit (09.04.2007 18:05)

Autor: lost-inside (IP zalogováno)
Datum: 29 April, 2007 19:37

to targit: pozri sem [www.hypno.cz] tam na ľavo klikni na srazy a dojdi winking smiley

Autor: tulen (IP zalogováno)
Datum: 11 June, 2007 12:04

na osmou si pujdu zatrenovat do riegracu, kdyby se nekdo chtel pridat:]
pripadne cislo na me 774 90 50 77

Autor: AňA (IP zalogováno)
Datum: 3 September, 2007 13:39

Jak to vypadá se srazama v září...? Stejně jak v srpnu...?

Autor: Klára (IP zalogováno)
Datum: 20 January, 2008 20:14

Ahoj,mela bych vazny zajem o fire show,schanim už docela delsi dobu nekoho kdo by me to naučil..jsem zacatecnik a to ze minulej rok v lete jsem se to učila s tenisakama ..budu rada kdyz se nekdo ozvete,diky predem.

Datum: 20 January, 2008 20:31

Ahoj , chtela bych naučit aspon s tenisaka ,jsem zacatecnik .. parkrat sem to zkousela ..kdyby si mel zajem budu rada kdyz se ozves , muzes se dohodnout klidne i na nejaky cene ..

Datum: 20 January, 2008 20:35

Ahoj,schanim nekoho kdo by mel trpelivost ,cas a chut naucit me jako zacatecnika nejspis s tenisakama,parkrat jsem to zkousela .. kdyby jsi mela zajem budu rada , muzeme se treba dohodnout na nejaky cene nebo tak .. diky predem.

Autor: Napadrť (IP zalogováno)
Datum: 21 January, 2008 17:11

Klára: Nejsem z Práglu, ale jestli mi zaplatíš cestu z Moravy, tak Tě klidně budu učit :-))

Ne, vážně- točení s poi je kreativní činnost, jsi-li kreativní, nikoho k točení nepotřebuješ, naučíš se točit sama. Nad tím se zamysli, než budeš platit nějakýho teachera. A když už budeš točit, tak časem jistě narazíš na další lidi.

Autor: Slaughter (IP zalogováno)
Datum: 22 January, 2008 09:24

Klara: nebo si precti par predchozich prispevku, cisel....

Autor: Souljah (IP zalogováno)
Datum: 23 January, 2008 07:43

2Klara:vydrž,za pár tejdnů bude teplo a začne se zase na paruce.....

Autor: Džana (IP zalogováno)
Datum: 10 February, 2008 18:37

ahoj:-) hledám někoho kdo by si zatočil ,něco mě přiučil(ještě mi to moc nejde)smiling smiley..sama mě nebaví točit..tak se ozvěte ,budu ráda :-)
kunava@seznam.cz :-)

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Džana (10.02.2008 18:42)

Autor: Dannet69 (IP zalogováno)
Datum: 13 September, 2010 10:28

Ahoj,

koukám, že už sem dlouho nikdo nepsal..ale tak třeba si někdo všimne.

POI se mi vždycky děsně líbilo, tak jsem se rozhodla, že bych si to ráda taky zkusila. Určitě je všude plno návodů, mrknu se na to, ale mnohem radši bych rovnou poznala někoho, kdo tomu rozumí a chtěl by se občas sejít, ukázat mi něco, poradit.. smiling smiley

(jsem 23leta holka z Prahy)

Autor: Jirka z Chotouchova (IP zalogováno)
Datum: 17 September, 2010 19:31

mrkni semhle: [tribofuego.org]

Jdi na stránku:  Předchozí12345Následující
Aktuální stránka:3 z 5

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.
Online uživatelů (Administrátor)
Hostů: 40