SEZNAMKA : FireShow.cz
hledáte někoho z okolí na společné točení, chvilky nebo jen zakalit... pište sem, nikam jinam! ;)
Jdi na stránku:  1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka:1 z 22
někdo z Brna? poi?
Autor: zek (IP zalogováno)
Datum: 11 August, 2005 12:42

je to zvláštní, ale je velmi těžké najít lidi okolo POI v Brně....

Re: někdo z Brna? poi?
Autor: Permonik (IP zalogováno)
Datum: 12 August, 2005 13:11

Není jen musíš vědět kde hledat(-: Od září budu studovat v Brně a chystám se tam dát dohromady skupinu. Takže se dyžtak ozvi, vím o pár dalších lidech z Brna, momentálně je i tady na fóru příspěvek nějaký partičky z Brna co hledaj lidi do skupiny, takže si můžeš vybrat(((-: Jinak můžeš nahlédnout na stránky mojí současný skupiny www.tohuvabohu.tk

Autor: Elwen (IP zalogováno)
Datum: 5 October, 2005 09:30

Nazdárek, já bych se přidala...s Poi toho moc neumim, ale ráda se přiučím. Zkoušela jsem si diabolo a míčky, posléze něco, co je podobný kuželům....(hrubá improvizace, ale flašky od piva se celkem dobře točily:-))

Žonglování mě zajímá, ale zatím spíš jen tak pro zábavu...vystupování zatim moc ne.

Autor: Permonick (IP zalogováno)
Datum: 6 October, 2005 18:08

Seš přímo z Brna, chodíš do Lužánek? Dyžtak na sebe nechej nějakej kontakt (mobil nebo ICQ a můžem se domluvit)

Permonik (Tohuvabohu)

Autor: Efrít (IP zalogováno)
Datum: 12 October, 2005 20:57

Já bych se taky přidal. smiling smiley) Není problém dojet vlakem. smiling smiley

Efrít

Datum: 15 October, 2005 22:14

Jo...přímo...do Lužánek nechodím, začala jsem chodit do Labyrintu...(švermova) .....

JInak ICQ je 282953832..:-)

Autor: RodRigo (IP zalogováno)
Datum: 8 November, 2005 20:47

Zdar!
Hele teď ( asi příští tyden) by měl být svátek,co takhle udělat nějakou menší slézu,minimalně 2 lidi od nás z Vyškova by přijeli ( Já a Hanush ),ale chce to tak nějak za světla,at stihnem nějakej autobus dom smiling smiley

Datum: 9 November, 2005 09:47

No...momentálně si pěkně doma v teplíčku marodím...sad smiley Takže asi beze mně....Ach jo....sad smiley((((

Datum: 10 November, 2005 09:49

nejsem proti smiling smiley

Permonik (Tohuvabohu)

to Rodrigo:
Datum: 12 November, 2005 10:06

Takže kdy hodláte dorazit? Ať můžem domluvit přesnej čas a místo třeba...

Permonik (Tohuvabohu)

Datum: 12 November, 2005 21:51

NO...já možu kdykoliv....a místo...já bych byla pro Lužánky...smiling smiley NIc jinýho mně nenapadá....winking smiley A vypadá to, že nakonec dorazim...hurá!!grinning smiley

Datum: 13 November, 2005 11:16

Taky myslim, že Lužánky sou good, ale otázka je jaký bude počasí...

Permonik (Tohuvabohu)

Datum: 13 November, 2005 11:27

Počasí, toť velká neznámá...ale doufám, že nebude pršet....

Datum: 15 November, 2005 19:48

Máte v pátek volno?to by nám z Vyškova vyhovovalo uplně nejvíc a čas?dejme tomu v době kolem 11 přes oběd do x hodin? ( x = asi 17:hod ).Jo,zhruba do 5 můžem...napište návrhy, pokusíme se přizpůsobit...ted jen otázka sehnat vubec prachy na cestu grinning smiley brácha založí ( snad )

Datum: 16 November, 2005 09:37

Jo, v pátek by to šlo...ale já bych dorazila tak okolo půl druhé....před Lužánkama?? (mám na mysli tu budovu uprostřed...winking smiley)

Autor: PermonikoviSeNechceLogovat (IP zalogováno)
Datum: 16 November, 2005 13:53

jo pátek je OK, jak sem pojedete? Bych na vás počkal a pak bysme společ vyrazili směr Lužánky...

Permonik (Tohuvabohu)

Datum: 17 November, 2005 14:37

Tak, my ve vyškově jsme se domluvili na autobus po 11, takže v Brně budeme 12:15 na autobusáku, takže když by měl někdo cestu kolem,tak budeme čekat do 12:25 před tou prosklenou čekárnou ( vypadam asi takhle ) jinak do Lužánek můžem přijít tak kolem 13:hodiny.Kde teda sraz?Já navrhuju takovej vydlážděnej kruh s lavičkama a takovou pumpou zhruba u prostřed,tam trefím grinning smiley.Kdyžtak když by byl někdo s cestou kolem, ať napíše na 721416324.

RodRigo

Datum: 18 November, 2005 23:28

tak jsme se z Hankou projeli do Brna, já si tam vybral bongo,zatočili jsme si samy v Lužánkách od kama jsme utekli, protože k nám dojel nějakej pán s vychytavkou na kole ( takovej kruh na kluobech na řidítkách ) a furt tam jezdil a nabízel nám to a pak kolemjdoucím říkal že tu máme cirkus,že vystupujou žongléři a artista na specialním kole...jsme řekli že už teda pujdem a on,že nás doprovodí,tak jsme nějak zahadně zmizeli a bylo to...škoda že to nevyšlo...

Datum: 19 November, 2005 13:57

Já se mocky omlouvám, ale nevyšlo mi to...sad smiley Musela sem ještě něco zařídit ake protáhlo se to až až.....no, nadlouho...sad smiley
Snad to příště vyjde....

Datum: 19 November, 2005 23:24

jj,snad někdy jindy.nejspíš až bude teplo,takže na jaře až smiling smiley

Jdi na stránku:  1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka:1 z 22

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.
Online uživatelů (Administrátor)
Hostů: 34