TLACHÁRNA : FireShow.cz
Off-topic a všemožné kecání patří sem...
Jdi na stránku:  Předchozí1234Následující
Aktuální stránka:2 z 4
Re: Nášivky, odznáčky atd...
Autor: RodRigo (82.100.43.---)
Datum: 21 April, 2007 17:12

Aby byli nějaké nášivky atd. tak se prvně na nějakých musíme domluvit zde : )

Autor: Peetik (85.207.44.---)
Datum: 25 April, 2007 21:17

Presne.. chtelo by to se dohodnout, zjistit, kde se to muze nechat vyrobit za kolik, kolik kusu atd... ja bych do toho rozhodne sel

Datum: 8 May, 2007 09:27

Mám ted vymyšlený nějaký vzory, jen je zpracovat z papíru do křivek. Vyšití nášivek je myslím docela nákladný. kdysi jsme dělali asi 30 kousku a vyšlo to myslím 40kč na jednoho se všema možnýma slevama. zkusím zjistit teda já, na kolik by vyšel náklad asi 20 kousků našivek,či odznáčků.

Ale prvně ty návrhy, něco už tu je,tak ještě.. : )

Autor: Lucien144 (Moderátor)
Datum: 8 May, 2007 17:10

Kamos ma firmu s nasivkama, takze pokud mi reknes kolik barev na vzoru mas a jak je velikej, zkusim se ti optat na cenu...

Lucien144
web: [lucien144.fireshow.cz]
mail: blazenka@fireshow.net

Autor: RodRigo (62.245.118.---)
Datum: 10 May, 2007 18:18

Zkusíme to do tydne tady nějak sesuimrovat, snad : )

Autor: RodRigo (62.245.118.---)
Datum: 10 May, 2007 18:20

udělal jsem takovou spiš blbustku,na našivky se asi moc nehodici ( nebo si to alespon nedokažu představit ) ale šlo by s tim podle mě nějak pracovat. Poiky se mi nezdají dost poznatelný a bodl by tomu rameček s oblýma rohama.

Autor: Slimak (217.117.209.---)
Datum: 13 May, 2007 21:14

bohuzel nedelam s grafikou, tak se nebudu pokouset neco vytvorit .. ale takovej napad na poiky - co treba naka kytka (anti spin ,) ) se siluetou postavy ? .. ty poiky ve staticky poloze asi opravdu nic nereknou ..

Autor: Peetik (85.207.44.---)
Datum: 16 May, 2007 22:14

Tak koukam, ze je tu uz dost lidi, kteri by meli o toto zajem, tak by nebylo na skodu uz se dohodnout co vybrat a pak to dat treba Rodrigovi nebo Lucienovi aby to zaridili. tak bych navrhl nejaky hlasovani, poud chcete neco z tohoto vyberu.

Autor: Napadrť (217.197.156.---)
Datum: 25 July, 2007 19:32

Kdo bude mít zájem o tyto nášivky, může mě kontaktovat na e-mail.

Datum: 27 July, 2007 15:53

vypadaj dobře,ale ta barva mi zrovna nejde k duhu smiling smiley

Autor: Peetik (194.213.219.---)
Datum: 27 July, 2007 15:57

Jako, je to fakt hezky, ale vzhledem k tomu, ze tocim jen s tyci a obcas zongluju s mickama, tak by se me vic siklo neco s tyci nebo mice ( kuzelky ). Jinak hezka prace.

Autor: Jirka z Chotouchova (85.160.88.---)
Datum: 27 July, 2007 21:14

Celou dobu se tu řešilo kdo co udělá a pořád žádná nášivka nebo odznáček na světě. Když někdo nechal řečí a pustil se do práce, tak jenom kritika? Mě se líbí nejvíc ze všech vzorů co zde padli. Konečně je vidět, že se jedná o člověka a ne o krabici a je poznat co vlastně symbolizuje. Jelikož jsem s autorem nemluvil nevím co zamýšlí do budoucna, ale předpokládám, že je to jenom první z budoucích věcí.

Napadrť: jen tak dál!

Autor: maestros.loopos (195.70.135.---)
Datum: 27 July, 2007 23:15

urcite s tebou jirko souhlasim... napadrtova nasivka je konecne po dlouhy dobe hodne dobry vysledek... me osobne se hodne libi...

jinak vim ze kazdy neni zdatni v grafice na pc nebo v grafice celkove,,, ale myslim ze kdyz se nekomu tahle nasivka nelibi (chapu ze vybirat z jedny moznosti neni moc velky vyber) tak myslim si ze kazdej by zvladnul vzit do ruky tuzku a papir neco nekreslit a v dnesni dobe uz by nebyl takovy problem to alespon vyfotit digitalem hodit sem a nekdo by to uz urcite zdigitalizoval ... aby se to dalo pouzit...

Datum: 29 July, 2007 20:09

Tak jsem se vrátil z LFŠ a koukám, že nášivky vzbudily zájem.
Takže popořadě:

Barva je zatím tahle- kupte si pár, ať se mi aspoň částečně vrátí (nemalé) náklady a můžem udělat další sérky v jiných barvách.

Taky točím rád s tyčkou, na nášivce staff se pomalinku pracuje, ovšem náklady na realizaci poi nášivek nejsou zanedbatelné a rozhodně nehodlám zaplatit za nášivku pro sebe (a případně jednoho, či dva další) dalších tisíc korun. Takže znova- jestly se pár "keep poi" prodá a celá ta částka nebude jen na mě a trochu se naředí, klidně zainvestuju do další.

Dík za pochvalu, co bude do budoucna se uvidí, je jasné zě se moje nášivka nemusí líbyt každému, ale jak Jirka správně podotkl, je to jediná realizace, takže kdo chce něco podobného, nemá moc na výběr. Osobně jsem nikdy a nikde (ani na internetu) nášivku s tematikou poi neviděl, takže berte, nebo neberte...

A děkuji ještě jednou. Jinak udělat návrh není snad problém, spíš to vymyslet a zaplatit realizaci.

Jinak bych možná napsal něco o tom co jsem při tvorbě návrhu zohledňoval a co jsem se tam snažil vložit.
Stilizace postavy do "piktogramového panáčka" už tu byla, ovšem všechno dost statické postoje- nevím, jak kdo točí, ale já se snažím dost dinamicky a tu dinamičnost by měl vyjadřovat panáčkův postoj.Pokut se zamyslíte nad pozicí rukou a poi, poznáte, že panáček dělá antispin- tedy docela pokročilý trik. To ostatně naznačuje i stilyzovaná stopa poi- tedy poloviny jing-jangu. Právě použitím tohoto až metafizického obrazce- symbolu- dostává celá věc hlubší význam a přestává to být jen prvoplánová záležitost- jing-jang je symbol rovnováhy, pohybu, rotace a kruhů- a to všechno je i točení s poi.
Dále pak je to použití "sock poi"- jednak mají jednoduchý tvar, který zapadá do celkové koncepce stilizace a zjednodušení panáčka a navíc se nehlásí přímo k ohni, který je sice efektní, ale k točení samotnému není vůbec potřeba. Myslím, že při točení s poi nejde vůbec o oheň, ale o manipulaci s poi v prostoru a v tom je oheň spíš omezující.
Tomu názoru ostatně odpovídá i nápis "keep poi", který záměrně obchází slovo "fire". Točení s ohněm je ze začátku jistě zábavné, ale čím víc člověk točí, tím míň oheň vyhledává a nakonec ho bere jen jako "nutné zlo", které si odbude na vystoupení před diváky. Zároveň tento nápis usnadňuje pocopení motivu- kdo ví co je poi, ten obrazec rychle pochopí.

Toť pár slov, které jak doufám, povedou k lepšímu a hlubšímu chápání mého záměru.

Autor: mracek (212.71.186.---)
Datum: 1 August, 2007 21:08

Napadrť - velká pochvala, nášivka parádní, moc se mi líbí jing-jang i pohyb :-)). Beru určo tři - ještě napíšu.
Ad Jirka a Maestros - nečilte se hned, vždyť Rodrigo i Peetik nášivky pochválili. A třeba ohledně té barvy s Rodrigem souhlasím, taky by se mi více líbila červená nebo oranžová, prostě nějaká teplejší (však jsem to Napadrťovi říkala), ale zatím se "spokojím" s modrou a počkám si na další várku :-)) Řekli svůj názor - od toho to tu snad je :-))
Tož tak, už se těším až je našiju (hlavně na ty dupačky co má nejmladší dcerka :-))

Jo a ještě jedna snad konstruktivní poznámka pro další "dotisk" - možná by stálo za to ten vykřičník více odsadit, splývá s "I" a dohromady dělají spíše "U" a člk, co nezná slovo "poi" to může špatně přečíst. Ale možná to tak vypadá jenom na té fotce.

Datum: 2 August, 2007 10:00

Mráček: dík, ten vykřičník tam, v případě další serie, asi vůbec nebude a s barvama se počítá.

Autor: Jirka z Chotouchova (194.149.96.---)
Datum: 2 August, 2007 10:26

Mráček: právě...jde o názor, který oni vyjádřili a o následnou reakci na něj, což je také pouze názor. Vždyť já vím, že to nemysleli zle a doufám, že oni to samé tuší o mém příspěvku.

Datum: 4 August, 2007 18:29

All: Ještě jsem vlastně neřek cenu, takže chci 60,- za kus, kdyby měl ještě někdo zájem...

Datum: 8 August, 2007 12:57

po výplatě ( doufám že ji dostanu grinning smiley ) ji vezmu, dám ti vědět. Šlo by to poslat asi normalka jako dopis,ne?

Datum: 8 August, 2007 16:30

Jo, posílám to dopisem- je to lacinější. Ještě mám pět kousků, takže až budeš ve vatě, tak se přihlas.

Jdi na stránku:  Předchozí1234Následující
Aktuální stránka:2 z 4

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.
Online uživatelů (Administrátor)
Hostů: 51