TLACHÁRNA : FireShow.cz
Off-topic a všemožné kecání patří sem...
Jdi na stránku:  123Následující
Aktuální stránka:1 z 3
UV -show, dekorace a tak podobně
Autor: RodRigo (193.179.149.---)
Datum: 28 December, 2007 16:45

Rád bych tu naschromáždil užitečné informace týkající se UV světla, aktivních materiálů, zkušeností a vubec všeho užitečného kolem. S Prometheem po novým roce začneme chystat UV program a tak sem i něco možna napišu a snad nebudu sám..

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil RodRigo (04.07.2008 08:16)

Re: UV -show, decorace a tak podobně
Autor: Mira (84.244.81.---)
Datum: 1 January, 2008 18:58

zakladem pro Uv je neco jako tohle : [www.vseprofirmu.cz] , ale siknou se i testery co sviti o neco vic a pak uz jenom behat po obchodech a svitit .. yawning smiley)

potom neco vytvorit a delat pokusy - obecny pravdy neexistoujou , stejne tak jako definice co je to Uv show .. uz jsem za tenhle nazev videl vydavat se spoustu veci

Datum: 1 January, 2008 21:06

dělají se i UV diody, trochu pájení a hodit do klíčenky za dvacku, no a látky atd se mužou zkoušet

RodRigo

www.ohniva-show.cz

Autor: Mira (82.142.87.---)
Datum: 3 January, 2008 09:21

Rodrigo - mno kdyz jsme u toho , tak se delaji i zapalovace s Uv diodou yawning smiley) , hlavni problem tehlech testeru je ale v tom , ze v obchode si dost casto nezhasnes, tze efekt neni dokonalej .. diky tomu mame doma oranzovy zaclony , neb se tvarily aktivne a skutek utek

Autor: RodRigo (86.49.126.---)
Datum: 9 January, 2008 18:40

hele a máte tedy u vás ty Black Guny nebo Floodlighty? čistě teoreticky, když tam je E-40 patice, možná by se dal sehnat klasický relfektor za mnohem menší cenu... ( pak prolitnu google ) ale spíše to vidím tak, že koupíme jeden, do jara vyděláme na druhy black gun a než to nachystáme, nakoupíme a vystupovat začneme na podzim : ) beze sponzorů a při studiu to jde težko grinning smiley

RodRigo

www.ohniva-show.cz

Datum: 14 January, 2008 08:47

Esli BG nebo flood mas celkem jedno , kazdej ma trochu jiny vlastnosti co do rozptylu svetla , ale jinak pouzivaji vetsinou stejny vybojky. Klasicky reflektor nestaci, neb tohle je vypojka, tzne potrebujes veci s tim spojeny / starter, tlumivku .. /
Add sponzori, on je snad nekdo ma ? yawning smileyDD

Autor: RodRigo (195.113.171.---)
Datum: 15 January, 2008 10:26

no mám pocit, že Ignis Inferno z Brna mají... rozhode by to bylo fajn : )

RodRigo

www.ohniva-show.cz

Autor: Slaughter (83.240.1.---)
Datum: 22 January, 2008 09:22

Mira: :-)
Rodrigo: Kdo chce hleda zpusoby, kdo nechce hleda duvody... Organizace II je mnohem slozitejsi nez-li sis myslel, ptze je spojena i s jinymi projekty a to je ten duvod, proc maji sponzoring. I kdyz mas asi hodne zkreslenou predstavu o tom sponzoringu, ehm... Taky nedostvaji nic zadarmo, vis?!

Datum: 25 January, 2008 15:07

Slaughter: to je samozřejmý, dělaj toho povícero a zadarmo dneska není nic . )

RodRigo

www.ohniva-show.cz

Autor: Slaughter (83.240.1.---)
Datum: 28 January, 2008 12:41

Rodrigo: Tak to je jen tvuj pohled - tvuj svet....

Datum: 14 February, 2008 15:17

Tak mě docela zarazilo, že světla budou putovat do čr 21 dní... To kdybych veděl tak si pujčim a obědnám všechno najednou ( brali jsme zatím 1 floodlight 400W )

RodRigo

www.ohniva-show.cz

Datum: 22 February, 2008 15:28

Floodlight dorazil dřív, už dnes a je to obrovský, těžký a výkon zjistím a poreferuji večer. Každopádně to asi pokryje víc než ty BlackGuny, který se tváří jako směrový / bodový... uvidíme

RodRigo

www.ohniva-show.cz

Datum: 28 February, 2008 06:28

Tak až včera jsem se odhodlal vyčistit upatlanou výbojku ( od výrobce : ), a hrozně to smaží do očí ( byl jsem asi 2 metry od toho )...

Jak to Miro rešíte s umístěním? máte to nekde pověšený na rampě ( vždycky to někde vozit a přidělavat, a to by šlo opravdu jen někde ), nebo na přenosným stojanu ( bo na zemi )? Ty naše by asi nic moc na stojany nešly dat, leda na nějakou kozu, ma to asi 7,5 kg zatěž na levo a zbytek je krabice s výbojkou

RodRigo

www.ohniva-show.cz

Datum: 28 February, 2008 09:37

Rodrigo:
Mno na oci to rozhodne nejni dobry , ani se v tom svetle nako extra dlouho zdrzovat - precejen je to neco jako horsky slunicko.

Ted mame rampu, ale umistujeme to ruzne.. klidne i na zemi - tot asi nejjednodussi , neplete se to lidem do vyhledu a za tech par minut se to nerozpali natolik aby to necemu ublizilo. Jinak to prece ma takej ten sroubovaci uchyt na rampu / cokoliv , tze na nakou kozu se to da uchytit vpoho, ale to je spis na pevny umisteni, kdyz s tim clovek nikam nejezdi

Autor: Elwen (83.240.67.---)
Datum: 3 March, 2008 10:48

Hlavne si myslim, ac jako laik , pac sem se s timhle jeste nazvio nesetkala, ze byste meli mit aspon neco na oci s kvalitnim UVfiltrem..

Autor: Jirka z Chotouchova (195.47.50.---)
Datum: 6 March, 2008 11:29

třeba svářečskou kuklu

Autor: RodRigo (79.127.160.---)
Datum: 1 July, 2008 15:40

tak dneska přišla druhá dodávka uv vybavení a taky jse mnarazil na super barvy za ještě víc super cenu

Uv jsme tentokrát brali rovnou od dovozce www.hdt.cz

a barvy jsou tu: [www.talens.com]
a tady brožura, cestou dolu naleznete specialni barvy a tam jsou 4 reflexní ostíny... [www.talens.com]

kupoval jsem je za 145,-/120ml ve vytvarnych potřebach v Brně na Josefské

RodRigo

www.ohniva-show.cz

Re: UV -show, dekorace a tak podobně
Autor: RodRigo (79.127.160.---)
Datum: 30 July, 2008 13:12

Tak jsem odeslal po rozbalení jeden floodlight rovnou na reklamaci, dodaná výbojka ve starým funguje, stará v novým ne,takže jsem to nový hned zas poslal zpet... jsem zvedavej jak dopadnu, zapojil jsem ho až dva tydny po doručení ( byl jsem pryč ).

RodRigo

www.ohniva-show.cz

Autor: Memphis (78.98.79.---)
Datum: 8 November, 2010 13:25

Chcel som sa spytat ci nahodou neviete kde dostat taku gymnasticku kocku , pouzivaju ju napr Anta agni v UV show winking smiley

Datum: 24 November, 2010 11:43

Memphis >

mno nejni teda zrovna gymnasticka - resp. jsem nikdy nevidel gymnastickou disciplinu s tim, ale treba Firetoys.co.uk - neco kolem 10tis CZK

Jdi na stránku:  123Následující
Aktuální stránka:1 z 3

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.
Online uživatelů (Administrátor)
Hostů: 31