WEB FireShow.cz : FireShow.cz
dotazy, bugy reporty a vše ohledně stránek...
Jdi na stránku:  123456Následující
Aktuální stránka:1 z 6
Ohnivé vějíře
Autor: Dara (---.jinonice.cuni.cz)
Datum: 23 February, 2006 11:11

Ahojky!
Mám dotaz-věnuju se orientálnímu tanci a ráda bych začala tancovat s ohnivými vějíři. S ohněm však nemám vůbec žádné zkušenosti, a proto prosím o radu, co mám na vějíře použít, aby to dobře hořelo, ale nic z toho neodpadávalo apod.???
Předem díky moc Darča:-))

Re: Ohnivé vějíře
Autor: mira (---.atspraha.cz)
Datum: 23 February, 2006 11:21

Jestli z toho nema nic padat ,t ak rozhodne kevlar .. taky nejvic vydrzi / vetsinou celou sezonu / ..
jinak tvar a material vejiru ti moc neporadim .. vsici si je delaj sami yawning smiley)

Autor: Dara (---.jinonice.cuni.cz)
Datum: 23 February, 2006 12:11

Děkuji moc za radu! Vějíř už mám- můj přítel je platnéř a s jakýmkoliv kovem si umí poradit:-) Jen ještě (když jsem koukla tady do nabídky) netřepí se to moc? Protože na obmotání budu potřebovat jen asi patnáct čísel!??

Autor: Mira (---.atspraha.cz)
Datum: 23 February, 2006 12:26

Mno mozna ti bude stacit i 10 cisel .. 15 u je dost mega plamen - to zalezi an tobe ..

jinak je to uplet , tze po odstrihnuti se samo ze trepi, ale ne nijako extremne .. aspon co jsem videl vejire delany z kvl co mam k dispozici, stejne ho budes muset pripevnit poradne dratem , tze max budou couhat maly provazky / ty se pak dobre zapalujou /
mam i neco kevlarovy nite , tze se daji ty okraje kolem strihu obsit , ale to je desna piplacka a nema to moc smysl ..

Autor: Dara (---.185.broadband4.iol.cz)
Datum: 23 February, 2006 22:55

Díky-jak jsem psala předtím, nemám s tím žádnou zkušenost! Ale obšívat se mi moc nechce-asi vyhraje o to víc drátku:-)))Darča

Autor: Joee (---.chello.upc.cz)
Datum: 25 February, 2006 21:41

je tu rec doufam o tomhle : vejir
premyslel sem, ze bych si doma udelal tenhle kousek. vypada to na vyrobu jednoduse, je to kompaktni... jen nevim, jak se s tim manipuluje, bojim se, ze je to min pohodlny. nemate s tim zkousenosti?

Ohni zdar!

Autor: Napadrt (---.nwt.cz)
Datum: 26 February, 2006 12:35

Ohnivy vejire sem si pred casem udelad doma (cena 90 Ł- mazec), ale jeste sem je nezapaloval.
Nejaky tanecni kreace s vejirema predvadej Pa-li-tchi na zacatku svich vystoupeni, neco sem taky vydel na par videjkach... ale to jsou "pevny" vejire.
Skladaci vypada pohodlne na transport, ale myslim ze se bude skladat a rorkladat behem vystoupeni- coz asi neni nejlepsi, taky malo kevlaru na horacich nehori moc dlouho.
Dalsi vec je rozmer, moje (cca 75cm rozp. na 50cm vysky) se ovladaj docela tezce a to mam poradnou rukojet- drzadlo...

Autor: mracek (---.valachnet.cz)
Datum: 26 February, 2006 13:22

Joee: ja taky s vejirema teprve zacinam, kamarad nam dela skladaci (kvuli prevozu):
Bohuzel nejsou vymyslene tak, ze by se mohly behem vystoupeni rozdelavat, ale musi se to na zacatku zajistit pojistkou.
K tem Tvym - nevim jak se budou drzet, myslim, ze by to dost mohlo "rezat", predpokladam, ze se drzi tak, ze ten spoj mas v dlani a drzis to mezi jednotlivymi rameny. Ja alespon pri tom drzeni potrebuji mit neco v dlani, neco na zpusob "boxera".
Jinak my je mame 40cm dlouhe (rameno), ale budeme je zkracovat na 35cm, prece je s tim docela makacka....
Jak psal Napadrt, nějaké vějíře jsou na videu Palitchu, mají je i TF a další, ale třeba teď nově jsem stáhla docela pěkné točení (hlavně ta první půlka)
Rachelfirefans
Myslím, že je u toho hrozně důležitý pohyb, pánové prominou, ale více se mi to hodí k ženským, i když si dokážu představit, že chlap tomu dodá jiný šmrnc a styl.

Datum: 26 February, 2006 13:23

Jo a zapomněla jsem dodat, že taky ráda uvítám jakékoliv podněty k tomuhle tématu, videa, tipy apod.

Datum: 26 February, 2006 13:25

Jasny, ja to taky planuju pro zensky..smiling smiley ale i ja si s tim chci zkusit narabet.
Myslim, ze kdyz bych nejak vymakal konstrukci (drzeni, pojistku atd) tak by mohli bejt prakticky, treba na zacatku vytoupeni ho "rozlozit" nakonci zase schovat do jednoho kusu, pres to treba plivat... Mno az budu mit neco casu, materialu a nalady, vrhnu se na to a dam vam vedet, jak to dopadlowinking smiley

Ohni zdar!

Datum: 26 February, 2006 13:29

prave na tom videu, co jsem linkovala je ta holka ma na zacatku slozene a pak je rozlozi (pohybem jedne ruky), jak to dela fakt netusim, ale vypada to efektne.

Datum: 26 February, 2006 13:33

V druhe pulce se mi libi ta vychytavka s dodavanim paliva... to vypada zajimave

nekde sem videl na videu vejir s loziskem (teda pokud nema protaceci ruku)... nekdo nejaky navrhy..?

Ohni zdar!

Datum: 26 February, 2006 13:39

Ty jo s ložiskem? A kdes to viděl? Moc si to nedokážu představit. To bych spíše věřila té protáčecí ruce :-))

Datum: 26 February, 2006 13:51

ted sem asi hodku hledal to video... a nic...
vypadalo to, jako kdyz tocis horizintalni pilu s poikama, jenze to proste byli vejire.. (predtim si s tim hral jako s vejirema)

Ohni zdar!

Datum: 26 February, 2006 15:39

To video je nekde na firetoys.co.uk- asi nekde u vejiru- (menuje se to fire spinner) a podavaj to tam... a uvazuju o sestrojeni neceho podobneho...

Datum: 26 February, 2006 16:12

TOHLE?

Ohni zdar!

Datum: 26 February, 2006 16:20

Jo, je to ono- aj to video.
PS: asi pujdu shanet loziska na prst...

Autor: Jirka z Chotouchova (---.eurotel.cz)
Datum: 26 February, 2006 17:03

Když už mluvíte o těch chlapech a vějířích..teď jsem na to narazil na HOPu.

Datum: 26 February, 2006 19:41

ad video: vypadá to dobře, točí s tím pěkně rychle, ale nejsou to vějíře "jen" jakési trojramenné vrtulky, ale rozhodně zajímavá vychytávka.
ad Jirka: dyť já to těm chlapům neberu, jen jsem ještě žádného neviděla s nimi "tančit" a tudíž se těším a jsem zvědavá až uvidím :-))

Autor: Jirka z Chotouchova (---.eurotel.cz)
Datum: 1 March, 2006 11:47

Pokud ještě někdo shání onspiraci na výrobu vějířů, myslím, že je tohle dobrá pomůcka!!

[www.bearclawmfg.com]

Jdi na stránku:  123456Následující
Aktuální stránka:1 z 6

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.
Online uživatelů (Administrátor)
Hostů: 31