WEB FireShow.cz : FireShow.cz
dotazy, bugy reporty a vše ohledně stránek...
Novinky na fóru
Autor: Lucien144 (Moderátor)
Datum: 27 February, 2005 21:32

17. 6. 2005
  • + FAQ - v horni liste, jak je menu, pribylo tlacitko/odkaz FAQ, kde najdete odpovedi na nejcasteji kladene otazky. Zatim jich tam je jen par, vic jich doufam spolu vymyslime zde.
  • + Prepnout nahled/b] - dalsi nove tlacitko v horni liste. Slouzi k prepinani nahledu zobrazovani prispevku/temat na strukturovane/nestrukturovane
  • [b]+ Profil - nefungoval poradne profil, ted uz by mel jet + pribyla polozka Skupina, coz by mel bejt nazev vasi zonglerske skupiny (Tribo, Palitchi atp.)
  • + Textovy editor - pokud budete psat nejake prispevky, muzete vyuzit tzv. BB kody (viz. FAQ) a to vam muze usnadnit Textovy editor u psani prispevku. Vypnout si ho muzete v Profilu->Volby->Nastaveni fora
  • + Presouvani - porad budu presouvat prispevky, tak se nedivte
  • + Smazani skinu - smazu vsechny skiny, krom FireShowcz skinu, jelikoz ostatni temer nikdo nepouziva, zabiraji misto na disku a nejsou "kompatibilni"winking smiley Takze, kdo pouziva jinej, at si to zmeni!

Pokud by neco nefungovalo, dejte mi to prosim vedet, pripominky popr. do patricneho tematu...

15. 6. 2005
  • + Nove forum SEZNAMKA - vytvoril jsem nove forum - SEZNAMKA - kvuli pribyvajicim dotazum ohledne schaneni lidi na toceni a zonglovani. Zatim jsem presunul pouze vsechny prispevky z Retezu, ostatni budou nasledovat, tak se nelekejte, az to bude mizet. Prosim vsechny, aby vyuzivali toto forum k seznameni. Pokuste se dodrzovat pravidla, tj. pokud budete schanet nekoho z Kocourkova na toceni s retezy a tyci, vytvorte nove tema s nazvem napr. Kocourkov - POI,FAGULE nebo pokud na vsechno Kocourkov - ALL atp. Proste at se v tom orientujeme a je snazsi hledani pro nas pro vsechny, jinak striktni pravidla nejsou - berte to jako radu.
  • presouvani - presouvani se tyka i tohoto fora, kde je spousta dotazu k retezum atp., coz tu nema co delat, tak to presunu na patricne misto. Proto bych do priste prosil sem opravdu jen dotazy ohledne stranek/fora...

27.2.2005
  • + Přidán banner - podle výsledků ankety jsem zvolil cestu menšího zla a zatim umístil banner jen sem na fórum. Přecijenom zde nejsou skoro žádné obrázky, takže by to nemělo rychlost nějak změnit. Banner se sám po určitém počtu zobrazení sám vypne a aktivuje až další den.
  • + Přidán nový skin FireShow.cz - udělal jsem do doby, než kompletně přejdeme na nový design, defaultní skin pro tohle fórum. Doporučuju ho používat! Je dělaný přímo na míru a ostatní skiny nemusí fungovat korektně. Navíc si můžete do osobního profilu přidat vaše webovky, icq...
  • + Upravení zobrazení jmen u příspěvků - pokud si v os. nastavení zadáte skutečné jméno, toto jméno se bude zobrazovat u všech vašich příspěvků (doteď se zobr. vaše přihlaš. jméno)
  • + Upravena čeština

pokud by někdo přišel na nějakou chybu, prosím, oznamte mi to co nejdřív. Buď na mail nebo do příslušného tématu, dík...

Lucien144
    web: [lucien144.fireshow.cz]
    mail: blazenka@fireshow.net

Upraveno 20 krát. Naposledy upravil blazenka (01.07.2005 13:37)

• Toto téma je uzavřeno
    Online uživatelů (Administrátor)
    Hostů: 34