PLIVÁNÍ : FireShow.cz
prosíme, neptejte se, jak poplivat sousedku...tady jde o oheň
Jdi na stránku:  123456Následující
Aktuální stránka:1 z 6
Polykání ohně
Autor: Joee (---.chello.upc.cz)
Datum: 1 June, 2005 22:00

Nemáte s tím někdo zkušenosti? Nevíte, jak se to dělá? Hrubou představu bych měl, ale zdá se mi to dost o hubu (doslova)
díkes za všechny návrhy, nápady, atd

Ohni zdar!

Re: Polykání ohně
Autor: rodeln (---.novyjicin-town.cz)
Datum: 8 June, 2005 07:26

zdravim joee,

jo, umim polikat ohen, neni to nic tezkeho. Stalo me to sice hodne, pac me yo naucil jeden plivac, ktereho jsem si odchytl hned p jeho vystoupeni. jestli chces vedet vic, napis mi na mail.

zdarec

Autor: DuckDaffy (---.spk.cz)
Datum: 3 August, 2005 04:02

Hmmm, to sou tajnosti... smiling smiley Tak jak?

Autor: g... (---.avonet.cz)
Datum: 14 November, 2005 15:14

jj jsem pro,aby se to objevilo verejne,taky by mne to zajmalo... zase si trosku spestrit vecer..smiling smiley

Datum: 21 November, 2005 21:34

Inu, ja vam to sem hodim, ale je to jeden mail a opravdu to chce videt a nechat si to vysvetlit naziovo(coz sem zatiom neudelal)
No, divej se, zaklonis hlavu a fakuli postupne priblizujes k ustum - svisle dolu do ust, kolmo k zemi tak, aby plamen plapolala nahoru!! Kdyz mas fakuli dost blizko zacnes jemne vydechovat, cimz mirne ztlumis plamen a pak ho lehce das do pusy... a kdyz ho mas uvnitr ust, tak ho uplne sfouknes... chapes? nejake otazecky?... snad jsem to napsal dost presne...

"polykatko" musi bejt dlouhy, s mensi vrstvou kevlaru...

zkuste se ptat, co nechapete, ja vam to zkusim vysvetlit, pokud to vim...

Ohni zdar!

Autor: Kuba (---.lit.bezdrat.net)
Datum: 22 November, 2005 22:50

joee: tak ja uz sem to jednou zkousel a bylo to takovy, ze sem si to dal do pusy s tim foukanim a kdyz sem to mel uz dost v puse tal sem ji s velkym fouknutim zavrel a tim sem to vlastne polknul uz sfouknuty. byl sem hodne na svetle a prej to bylo videt ze sem to spis jen sfouknul

Datum: 22 November, 2005 22:52

no vidis, zacatky good..smiling smiley) tak si nespal drzku!!smiling smiley
a nedoporucuju vdechovat ohensmiling smiley))

Ohni zdar!

Autor: Efrít (---.infos.cz)
Datum: 3 December, 2005 21:36

Tak jsem vyzkoušel a pohoda. Zpočátku jsem měl přece jen respekt, ale slo to. : )) Jinak doporucuju udelat polykatko tak, ze na konci nebude nic vycnivat (konec tycky atd.) a jako upevneni latky nepouzivat drat. Sice jsem to nezkoušel, ale dá rozum, že by se člověk o ten drat mohl docela spálit.

Efrít

Datum: 4 December, 2005 20:51

Video made by já: [prometheus.neutralita.org]

Efrít

Autor: Paladin (---.chello.upc.cz)
Datum: 7 December, 2005 18:53

Efrít mas moji nejhlubci uctu :--OA podelil by ses jak si udelal ze si to lizal a nepalilo to :-P

Za Ohnivy Kriz

Autor: Efrít (---.173.212.194.contactel.net)
Datum: 8 December, 2005 16:38

Nesmíš to mít přidělaný drátem a musí to být dostatečně namočený. No a pak zkoušet, zkoušet a zkoušet.

Efrít

Datum: 20 December, 2005 14:30

Efrit ja sem to olizl a bylo sliset jen csssssss a pak me palil jeste 3 dny jazyk :-/

Datum: 20 December, 2005 22:47

Málo politý a měl jsi tam něco co se nažhavilo. Nějakej kov. Pokud ne, zkus dát větší vrstvu látky. Já osobně to upevňuju dvěma špendlíčkama na kus roxoru, tloušťka omotání cca 1,5cm a jistím to tlustším bavlněným pleteným motouzem. Jenom převážeš a pokud s tím nebudeš příliš mávat tak to 100% neupadne.

Efrít

Datum: 2 January, 2006 18:17

Heh tak to jo ja pouzivam Kevlarovi flusatko :--D Kuvlar kvuli bezpecnosti samozrejme z dratkem :--D

Autor: Efrít (Moderátor)
Datum: 3 January, 2006 16:54

Tak to je tak na spálení huby. Na plivání mám fagule zvlášť.

Efrít

Autor: bakule (---.nat.karneval.cz)
Datum: 31 January, 2006 15:33

doprdele tak napise mi nekdo jak se ten ohen polyka???a nepiste mi,ze do toho musim foukat,ponevac ja videla cloveka kterej to spolknul,pul minutky pockal a pak jeste vydech ohen z niceho,tak myslim ze ve foukani to nebude,tak co vy hlavicky mate nejakej napad jak to udelal???

Datum: 31 January, 2006 18:19

mno, delej si to jak chces... az prijdes o pulku plic diky ohni, ozvi se..smiling smiley
jinak jako nejbezpecnejsi a nejrealnejsi navod vidim ten, co sem uved nahore.

Ohni zdar!

Datum: 2 February, 2006 00:31

Bakule: Kdyby jsi nebyla zbytecne chytra, tak se kouknes na drivejsi prispevky a mezi nima i na moje video, kde je to myslim videt zretelne. Návod od Joeeho je funkční/pravdivý a z vlastní zkušenosti vím, že oheň se vůbec zhasnout nemusí. Stačí ho v puse jen chvilku podusit misto zhasnuti a kdyz vytáhnes faguli tak ti plamen zas vesele plapola.

Efrít

Autor: lena (---.nat.karneval.cz)
Datum: 14 February, 2006 19:36

Vaaaau dobry video,jeste jsem ohen nepolykala,ale tototo vypada luxusne,docela strach,ale vyzkousim a dam vedet,zatim caaau

Datum: 15 February, 2006 15:37

Strach prekonas v pohode. Hlavne se poradne zaklon at si nespalis patro. smiling smiley

Efrít

Jdi na stránku:  123456Následující
Aktuální stránka:1 z 6

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.
Online uživatelů (Administrátor)
Hostů: 39