PLIVÁNÍ : FireShow.cz
prosíme, neptejte se, jak poplivat sousedku...tady jde o oheň
Jdi na stránku:  1234567Následující
Aktuální stránka:1 z 7
???,
Autor: Bidi (195.39.100.---)
Datum: 20 October, 2003 11:02

Zdarec lidi...Jak je mozny ze plyvete tak daleko...Ad se snazim sebevic tak muj plamen nedosahuje ani pulku tech vasichsad smiley((Co plyvete??Ja lampovej olej.

Re: ???,
Autor: (---.dialup.vol.cz)
Datum: 20 October, 2003 17:43

Tak to uz se nas ptaji nekolikrat...todle je utrzek jednoho mailu, co jsem pred nedavnem posilal...

...proti olejum s prichuti nemame nic, jen jsem
psal, ze je lepsi plivat cirej, nejlepe univerzalni podpalovac - ten
je nejlepsi vubec. A to proto, ze z oleju s prichuti se ti muze delat
zle - jak jsi sam napsal, tak po levandulovym bolela hlava a je
pravda, ze po mentolovym mas dech jak herec z reklamy winking smiley, ale kdyz ho
budes plivat po desaty a sem-tam si omylem loknes, tak ti muze bejtr
obcas zle. Proste nejlepsi je cistej. Jinak pokud nejni, smaozrejme se
nezdraham sahnout po barevnym, ale jak jsem rek - uz asi rok plivu
jenom podpalovac, je fakt nejlepsi a nejlevnejsi. Jinak na plameny
nejni navod, jak je delat spravne. Tobe se to muze zdat jako malej
plaminek, ale lidem co te videj to muze prijit jako 2 metrovej plamen
- uz nekolikrat se mi stalo, ze lidi vydechli, kdyz jsem si myslel, ze
jsem udelal malej plaminek a naopak. Pokud je ale opravdu malej, jde o
to, kolik si nalejvas do pusy oleje a kolik ti po plivnuti.
Nejdulezitejsi ovsem je jak to plivnes. Ja plivu s co nejvetsim
rozstrikem a pod nejvetsim tlakem - chce se to poradne nadechnout.
Prevazne mi v puse zbude troska oleje na mensi plamen a nalejvam si
tam takovej vetsi dousek. Presne to popsat nejde...

Autor: Bidi (195.39.100.---)
Datum: 21 October, 2003 08:18

Tak dik moc.....Uvidime...Skusim to-

Autor: Dracula (---.dialup.vol.cz)
Datum: 29 October, 2003 20:09

já sám taky plivu lampáče ale čirej mi nějak dvakrát nechutná nedávno jsem se dozvěděl že naplivání je zhruba nejlepší smíchat lích a obyčejnej stolní olej nevim jak to funguje ale chystám se to zkusit jinak stema plamenama musíš trénovat různýn styly vyfouknutí mě dou asi tak nejlíp plivat koule o max průměru 2m asnažim se zlepší i ty dálkovíBlaženka napsal:

Autor: bidi (---.ul.tiscali.cz)
Datum: 30 October, 2003 21:37

Tak dik...Az to budesmit ozlouseni tak napis jak to dopadlo..Zatim...
Dracula napsal:

Autor: (---.dialup.vol.cz)
Datum: 30 October, 2003 22:11

ta smes by me taky zajimala...

osvědčenej návod: ???,
Autor: Ondra (---.skoda-auto.cz)
Datum: 9 January, 2004 10:44

Nejlepší na plivání je čistej petrák.Dobře hoří po rozprášení a na hubě ti nikdy nechytí i když se ti to fakt nepovede.Chuťově moc dobrej není,ale dá se to.Když ho trochu polkneš tak dostaneš akorát tak decentní sračku.Jestli chceš plivat pořádnej oheň musíš si to nejdřív vychytat s vodou aby si ji rozprášil úplně na mlhu a pak si musíš přídávat víc paliva.Čím víc paliva,tím větší oheňa,ale taky větší riziko,že troch polkneš. :-)Bidi napsal:

> Zdarec lidi...Jak je mozny ze plyvete tak daleko...Ad se snazim
> sebevic tak muj plamen nedosahuje ani pulku tech vasichsad smiley((Co
> plyvete??Ja lampovej olej.

Re: osvědčenej návod: ???,
Autor: (---.mistral.cz)
Datum: 9 January, 2004 18:12

Nemyslim, ze nejlepsi na plivani bude petrak. Ja osobne ho nemam rad a navic je to horlavina druhy tridy, takze s tim chycenim bych tak uplne nesouhlasil. Precijenom lampac je treti trida. Je pravda, ze olej je trosku hustsi, ale pokud se clovek trosku snazi, dokaze ho rozptylit uplne stejne. Navic z oleje sem nikdy srajdu nemel - maximalne mi je chvili blbe od zaludku (podle toho, kolik toho clovek spolkne). Ja osobne mam nejradsi univerzalni podpalovac - je to de facto to samy jako olej, jen levnejsi a prodava se jenom cirej. Ale jakej stupen to je, to fakt nevim.
Ale plivani je vec ruznoroda - kazdej to dela jinak, kazdej tvrdi, ze jeho zpusob je nejlepsi a vsichni maj de facto pravdu. Clovek si proste musi najit sam, jak to delat...Ale jedna vec je spolecna u kazdyho: clovek by mel zacinat s vodou, dokud si nebude jistej, ze ma optimalni tlak a rozptyl...

Autor: mitro (---.vslesy.cz)
Datum: 3 February, 2004 14:27

tady bacha na jdenu věc...zkoušel jsme míchta lampák(čirý) a líh z obchodu(takže denaturák). První věc: denaturák chutná fakt hnusně!!! Druhak:samotný plamen je pak doopravdy větší a hoří jasnějším a rychlejším palmenem(bacha na "dlouhé plameny", má to tendenci dohořet až k puse...Třetí věc je, že pokud ten denaturák polknete, tak vám bude fakt blbě, dále se vám nejspíše trochu oloupou rty a v puse budete mít ještě dva dny jako v polepšovně.
Záleží na druhu denaturáku,ale tohle asi nebude ta pravá cesta....stojní olej...dobrý projímadlosad smiley

jo, a ještě něco....olej se s lihem nemísí, takže jde udělat akorát usilovnám protřepáváním emuze, ale ta vydrží asi jenom půl hodiny....ně že by to nestačilo, ale z mojeho pohledu to není ono...

plivání zdar!

Autor: alidži (---.ostrava.tiscali.cz)
Datum: 26 February, 2004 20:19

Plival jsem tak po pate a tyky se mi zdalo ze mam maly plamensad smiley Videl jsem se na videu a bylo mali proti tem vaším!!!Cusio Alidži.)

Autor: Vokky (---.praha.tiscali.cz)
Datum: 21 April, 2004 18:13

A jak sme prosimte prisli na to, ze petrolej je horlavina II.tridy?

Datum: 21 April, 2004 23:33

tak, ze se treba podivame na plechovku...

Datum: 22 April, 2004 19:16

divame se tedy na plechovku a zjistujeme s udivem ze moje petrolej je horlavina III.tridy nebezpeci. tak bud mam bezpecnou petrolej a nebo ty neumis cist smiling smiley))

Datum: 24 April, 2004 12:43

mno, tak jsem se pro jistotu jeste jednou mrknu a je to tam... II. trida, fakt... To je celkem drsny... Jakej mas petrolej? Ja P6404...

Datum: 24 April, 2004 17:31

CIM6702 - je to slovensky a je to trida trojka...

bidi musíš trénovat
Autor: cedric (---.airnetdt.cz)
Datum: 7 May, 2004 13:58

Nejlepší fajruňky jsem tedy plivl s petrolejem, ale ten smrad (sice si lze vytřít pusu suchým hadrem a tím minimalizovat zápach), lampáč je trochu hustší ale po pár flusech jsem dosáhl stejných výsledků. Největší ohně (do dýlky) dělám tak cca 4-6 m, kouličky max 2,5 m... Kámoš ale byl v Praze na tý euroakci na ostrovech, prej tam byl typ, kterej dělal 7 m standartně a klidně třikráte nebo čtyřikráte na jeden násos.
sad smiley
p.s. nasál jsem jednou nechtě deci petráku, moc dobře mi teda nebylo, ale zas ne nijak hrozný .

cedric

Tak co teda?
Autor: Anche (---.arachne.czfree.net)
Datum: 19 July, 2004 22:11

Sakra..uz dlouho chci plivani zkusit ale ted jsem teda na pochybach...na jednu stranu je to siiilene nebezepecny na druhou stranu to zas tak hrozny neni(soude podle tadytoho fora..) tak ja vazne nevim

Autor: Rines (---.upce.cz)
Datum: 16 August, 2004 19:48

Další věc je, že denaturák se znehodnocuje latkami s obsahem benzenu a ten je jedovaty a způsobuje rakovinu.
Ja plivu lampak a nebo podpalovac co se rozdilu tyče žadný nevidím v podstatě je to totéž jen podpalovač má jinou teplotu hoření.
Pokud jde o delku plamene nahoru je to nejdelsí hodně tlačit ne vše najednou postupně. Největší nahoru co jsem viděl byl k 5m, ale to je asi plýcema.

Autor: Abu Jafar el Fuego (---.chello.upc.cz)
Datum: 17 August, 2004 10:37

Tak za a) pliveme ne plyveme (i když mě chodí flejmy v indooru do 9 metrů a to je fakt tvrdý - jsem teda slyšel) - yawning smiley) - neřeš to byl fór.
za b) na tohle asi není univerzální návod, to prostě musíš zkoušet a testovat, neboj časem to půjde. Pak se ještě dá laborovat různě se směsí, ale na to máš ještě času dost.

Re: bidi musíš trénovat
Autor: Abu Jafar el Fuego (---.chello.upc.cz)
Datum: 17 August, 2004 11:32

buď zdráv Cedricu, je moc fajn se o sobě dočíst a hnedle takovouhle chválu. Abys nebyl zmaten - ten sedmimetrovej typ su já - Abu Jafar el Fuego - a opravdu jsem vystupoval na té akci - tuším se to jmenovalo Euroostrovy, či co a bylo to v Práglu v zahradní restauraci Stromovka music pub (názvem si nejsu jist). Aby ses pobavil, na jedný indoor akci mě ty vohně šli přes 9 metrů, pak se zabalily o strop té haly. Ale abych si nehonil triko, dodatečně jsem zjistil, že tam byla zaplá klima s vodtahem, kterej ty fajry asi natáh, každopádně jsem tam luxusně zapálil koberec, když jsem plivnul Satanáše (pliv pod sebe)... Jinak se těm ohňům nediv - 1. můj oheň vzplanul už někdy v červenci ´89, od r. ´99 se tím živím (občas) a profesionálně vystupuju - sám, v duu a s partičkama... . Měřím 207 cm a vážím 157 kg a vitální objem plic jsem měl při posledním měření (v r. 98 - bejvávalo aktiví sportíky) přes 8 l (konkrétně 8,3l). Do huby naráz dostanu skoro 2 dcl - to se to pak plive. Při vší skromnosti jsem tu dosud neobjevil nikoho s větším ... (plamenem samozřejmě...), ale věřím,že to jednou přijde a někdo si mě dá, stejně jako si dneska já dávám všecky ostatní.

Jdi na stránku:  1234567Následující
Aktuální stránka:1 z 7

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.
Online uživatelů (Administrátor)
Hostů: 30