PLIVÁNÍ : FireShow.cz
prosíme, neptejte se, jak poplivat sousedku...tady jde o oheň
Jdi na stránku:  123Následující
Aktuální stránka:1 z 3
Z ceho si nalivate lampak do pusy?
Autor: Krivis (---.netbox.cz)
Datum: 1 November, 2004 13:45

Z ceho si nalejvate lampak do pusy? Ono to z te pet flasky nevypada moc hezky. A neexistuje nejaka finta, aby to piti nebylo vubec videt?

Re: Z ceho si nalivate lampak do pusy?
Autor: Lucien144 (Moderátor)
Datum: 2 November, 2004 16:49

eh, tak to teda nevim... Nikdy jsem nevidel nikoho to delat jinak, nez pit z petlahve. Ale dost casto se dela, ze se napijes, pak tocis nebo zonglujes a az za chvili plivnes. Mezi tim lidi davno zapomenou, zes delal neco jinyho. Nejlip, kdyz tam toci vic lidi, to si toho nikdo nevsimne...

Lucien144
web: [lucien144.fireshow.cz]
mail: blazenka@fireshow.net

Autor: Shiva (212.80.84.---)
Datum: 3 November, 2004 01:55

Jo přeně tak si pak nikdo nevšimne co děláš a najednou tam vyjede plamen jak kráva :-) to je pak humor

Autor: Derib (---.ktknet.cz)
Datum: 25 March, 2005 21:38

super otázka ja ale nepiju lampak ale petrak a to z hrníčku je to příjemne a vypada to pěkně:-) LOL

Autor: Joee (---.84-47-26.telecom.sk)
Datum: 24 May, 2005 19:03

Poridte si na to cinskej porcelanovej set po babicce!! smiling smiley)) Udelej celej cajovej obrad a pak to bude vypadat huste smiling smiley

Autor: Štěpán z Vraní Hory (---.vsb.cz)
Datum: 29 May, 2005 13:18

No, ja to dělám lehce, páč plivu profesionálně (teda snažím se), tak mám udělané flašky:
-jedna je sklinka od pliva (na nějaké kratší vystpuko) oblepena kouskama kuze
-druha je puvodni pet lahev od LO pouze zabalena do cerveneho pruhu latky... vyoada to dost dobre a nikdo nevi, co to "pijes" :-))

Autor: Cayen (---.chello.upc.cz)
Datum: 12 June, 2005 14:37

Já používám kameninový džbánek,vypadá to dobře a stylově.

Autor: RodRigo (193.179.151.---)
Datum: 24 July, 2005 16:26

Včera jsme měli s bratrem vystoupení pro jakejsi tábor a udělali jsme scénku,žej sme šli jakože přiopití s loučema naproti sobě a já jsem měl takovej babičkovskej Krýgl a v tom kousek lampáku.Tak jsme se pozdravily jak napití strécové na vesnici a dal jsem mu jakože at se napije.tak si dal a ja něcoo na zpusob to je síla co ...on jako že se mu navalilo a najednou plivl a to děcka vubec netušily.to vypadalo hafo efektně.Jinak asi nejpraktičtější se mi zdá ta plast lahev oblepená kůží bo látkou.

Autor: DuckDaffy (---.spk.cz)
Datum: 3 August, 2005 03:53

PET lahev s naftou (fakt blbě se to na benzince plní, když nemají trychtýř...) nebo přímo z plechovky s petrolejem. S tou plechovkou to vypadá především drsně. grinning smiley Fosforově zelená nafta v PET lahvi vypadá dost sci-fi.

Autor: Jernom (---.brno.indos.cz)
Datum: 14 October, 2005 19:58

Já plivu z takový hezký flašky od vína a aby neklouzala tak jsem ji odrátoval je to sedmička tak na krátký vystoupení supr

Autor: Feler (---.inext.cz)
Datum: 22 October, 2005 22:52

To jeste nikoho nenepadlo si zespodu bambusovi pochodně něco vyrobot,abyste si to mohli lit z ní?
Ja to skusil a jde to,je to super a nenapadne!

Autor: Paladin (---.chello.upc.cz)
Datum: 9 November, 2005 15:23

Mno ja pouzivam takovy klaunsky vybaveni.
Je to balonek casto k dostani v zertovnich potrebach vede znej hadicka vetsinou se to pouziva k strikani vody z kytky prstynku atd.

Ten balonek si prilepym treba na hrud a hadicku si dam prez krk bokem koutkem ust do tlamky.
Dis pak treba zvohejbam na zem pro neco tak si to nenapadne zmacku nebo dema ze se skrabu a stricku si to do pusy (Hlavne nepolknete :--D) je to celkem sikovny ale vijde mi to tak na 1 - 2 flusi.

201444889

Autor: Fire_Danny (---.eurotel.cz)
Datum: 20 January, 2006 18:18

Když se "napiješ" a pak nějakou dobu točíš, tak je to v pohodě... si teda já myslim. Ale stejně, když někdo točí, tak se lidi dívají na něj a někoho, kdo opodál něco chlastá, tak trochu kašlou... ;-)

Autor: w.0q (---.97.broadband2.iol.cz)
Datum: 23 April, 2006 22:37

jses tak chytrej

Autor: Kairis (---.casablanca.cz)
Datum: 29 June, 2006 11:35

kravskej roh

Autor: Joee (---.chello.upc.cz)
Datum: 29 June, 2006 12:58

Tak napad dobrej, muze to vypadat stylove, jen mi prijde, ze je to skoda rohu... resp. ja bych se z nej nikdy nenapil...

Ohni zdar!

Autor: Monte (194.228.205.---)
Datum: 22 August, 2006 13:32

Keramická lahev na medovinu - vypadá to dobre, ale ma uzke hrdlo - je potreba si zvyknout, nebo kozena cutora na kratsi vystoupeni.

Autor: Prasiak (88.212.14.---)
Datum: 21 October, 2006 23:15

No tak ja s kamosom nerobime ziadne vystupenia, zacali sme len dnes grinning smiley A asi si to nechame len pre seba a kamosov, takze nevidim problem liat si olej z flasky obycajnej. Len je dost blbe nalievat si z povodnej flasky pretoze to funguje na tlak a vzduch a ked je tam vzduchova bublina a nahnem to tak to poriadne striekne a lepsie je si davat olej trosku pod jazyk takze radsej si zoberem flasku od mineralky a z toho si nalievam a uz iba fuuuuu grinning smileyD

Autor: likirada (77.48.84.---)
Datum: 23 June, 2008 00:29

no ja taky sem dneska poprve si hral z ohinkem ... vubec sem ani nevedel cim se plive tak sem si vzal do hrnicku trosku benzinu a hral sem si stim skoro tri hodiny par krat sem to polkl ale byla sranda jeste ze jednim kamosem ...ale priste to tyky nejak vymyslim z ceho to budu chlastat ...

a ohni zdar:-)

Autor: VAd (85.207.124.---)
Datum: 25 June, 2008 17:51

likirada: Toto není forum pro sebevrahy, toto je forum pro lidi co chtějí dělat s ohni delší dobu.

Jdi na stránku:  123Následující
Aktuální stránka:1 z 3

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.
Online uživatelů (Administrátor)
Hostů: 34