PLIVÁNÍ : FireShow.cz
prosíme, neptejte se, jak poplivat sousedku...tady jde o oheň
Jdi na stránku:  123456Následující
Aktuální stránka:1 z 6
cim vsim se da plyvat
Autor: Johny00 (---.eurotel.cz)
Datum: 27 March, 2005 17:42

potreboval bych vedet cim vsim se da plivat je to nutny diky

Re: cim vsim se da plyvat
Autor: Voky (---.42.212.194.contactel.net)
Datum: 25 April, 2005 15:02

tehuty podpalovac, lampovy olej, petrolej....urcite toho bude i vic, ale tohle je cenove dostupny a koupis to vsude

Autor: RodRigo (193.179.151.---)
Datum: 24 July, 2005 16:38

Ja bychurčitě doporučil ten lampak,ale en čirý a maximalně citron,jinak to jsou strašny hnuse

Autor: DuckDaffy (---.spk.cz)
Datum: 3 August, 2005 03:38

No já jsem zkoušel i naftu, vůbec nevím, kde jsem na to přišel, ale zkusil jsem to několikrát (nouze). Taková ta fosforově zelená (co je na naší benzince smiling smiley ) chutná oříškově. Problém je, že plamen je nepříliš jasný a dost čoudí, hold nafta. Bionaftu jsem nezkoušel. Každopádně je to úplně nejlevnější. smiling smiley

Někde jsem zaslechl či četl, že se dá mixovat nafta s benzínem, poměr nevím, ale má to prý mít méně čoudu a více jasu než čistá nafta. Jenže jakmile je někde benzín, tak do toho bych fakt nešel...

V zásadě se dá plivat cokoliv, co při nasátí do knotu hoří a nemá to výbušné výpary.

Jak jsem tu teď četl ty možné zdravotní komplikace, tak jsem se docela zalekl. S petrolejem jsem měl menší problémy s vysycháním a ztvrdnutím pokožky na rtech, ale po pár dnech to (zatím) vždy bylo ok. Lampový olej jsem nikdy nezkoušel.

Autor: DuckDaffy (---.spk.cz)
Datum: 3 August, 2005 04:23

Jo a bacha, nezohlednil jsem zdravotní rizika u toho co se dá plivat, takže si nejdřív zjistěte, co ta která hořlavina může mít za rizika a pak až to zkoušejte!!
Já jsem to u té nafty nezjistil, proto jsem v tom kromě dvou pokusných sérií nepokračoval.
Domnívám se, že je v naftě mimo jiné olovo a to není žádná sranda. Co obsahuje bionafta je mi záhadou.

Autor: RodRigo (193.179.151.---)
Datum: 3 August, 2005 10:35

Je to humus...ja se budu držšt osvěčenyho lampaku(Ale zjistil jsem žefirma Slow-natur děla snad nej.lampak...Ma takovo dobrou konzistenci a pekne hoři)

Autor: Bastien (---.ip2long.net)
Datum: 13 December, 2005 20:49

NEmůžu s toho dostat rakovinu jazyka?

Autor: Joee (---.chello.upc.cz)
Datum: 13 December, 2005 20:54

uvidis za par let...smiling smiley

Ohni zdar!

Autor: Bastien (---.ip2long.net)
Datum: 20 December, 2005 11:15

AaaaAAaaaa-. Kaslu na to.

Autor: Fire_Danny (---.eurotel.cz)
Datum: 15 January, 2006 13:12

Jeden známej, kterej má vousy plival klasickej benzin. Plamen byl celkem slušnej, ale chytli mu vousy. Až ne třetí pokus se mu plamen rukama podařilo zhasnout. A jeho slova??? "Aspoň se teď chvíli nebudu muset holit" :-D Ale není to sranda, plivat benzín. Myslím, že lidí, kteří plivali benzín už moc není...

Autor: Jirka z Chotouchova (---.eurotel.cz)
Datum: 15 January, 2006 14:16

Toto je fakt nemilé!!!! Tak se na to bohužel nepodíváte, páč netuším, jak to vložit, ale to je jedno...stejně je to hnus!!!

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Jirka z Chotouchova (15.01.2006 19:00)

Autor: Shiva (217.117.209.---)
Datum: 8 September, 2006 19:46

člověče ty seš blázen víš co je nafta za kentus????? to nejhorší svinstvo co můžeš chtít. S tím mixováním to platí jenom pro točení a ne pro plyvání nafta je (myslim) toxická a rakovinotvorná. lampovej olej a petrolej asi taky ale ne v takový míře.

Autor: bida (195.113.118.---)
Datum: 19 June, 2007 13:43

dostalo se mi do ruky tohle video. jo bezpecnost predevsim
bezpecnost predevsim

Autor: VAd (85.207.124.---)
Datum: 25 June, 2007 07:09

Jedna možnost na plyvání REMAFLUID DSP30
Je to hořlavá kapalina s potravinářským atestem.
[www.remachem.cz]

pro porovnání, lampový olej
[www.mandyzlin.cz]

Autor: PhoeniX (84.244.85.---)
Datum: 19 November, 2007 14:59

já plyvu líh a vždycky mám tak tři dny v prdely chuť a slejzá mi kůže z jazyka(neni to nic extra bolestivýho ale lehce to bolí a je to nepříjemný) je to palyvem nebo mám citlivou držku dík za odponěď je to akutní

Autor: Jirka z Chotouchova (85.160.41.---)
Datum: 20 November, 2007 19:55

Tak ho neplivej ne? Myslim, že je to jednoduchý, buď riskuj zdraví a machruj pliváním nebo se na plivání vykašli a nehledej felčara.

Autor: VAd (85.207.124.---)
Datum: 22 November, 2007 10:35

Moje řeč. Nauč se pořádně točit a nebudeš muset při vystupkách plivat.

Autor: skelet0n (85.248.52.---)
Datum: 23 May, 2008 19:38

tak na youtube som videl týpka flusat s kukuričným škrobom (!!!) a z práškovým cukrom !!!

Autor: Majky_MagniS (89.31.163.---)
Datum: 18 June, 2008 12:57

wtf????? dyt to nemůže hořet..... nemáš odkaz?

Autor: likirada (77.48.84.---)
Datum: 23 June, 2008 00:00

no tus ja sem dneska si trosku hral z benzinem je to docela prdel ... ale nepodarilo se mi to co jinym ze by blafli... nevite proc ? benzin by se nemel plivat ? ze je horlavy nebo kdyz se mi to podarilo polknout jak sem se lekl ze louc z hasla.. jo a jeste cim mam polit louc aby vydzela horet kdyz docela dost sni tocim mi to pokazde z haslo mel sem nani benzin .. i redidlo jo redidlo spatne hori tak to neskousejte a pali stoho ksycht i jazyk ale zitra si uz nejspis kupin nejakej ten podpalovak a jak se vsimam tak kazdy chvali lampovy... tak asik jasna volba je ... jo a nekdo tu plis pisnete cim udelat tu louc aby vydrzela dobre horet ja sem to udela ze sem vzal tyc drevenou omotal sem okolo toho hadr a spevnil sem to dratem a lil sem ten z minemny benzin ktery jeste grkam ... no a i redidlem sem to polival tak mi tu pisnete plis ten navod na tu louc diky

Jdi na stránku:  123456Následující
Aktuální stránka:1 z 6

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.
Online uživatelů (Administrátor)
Hostů: 48